Kod śledzenia Google Analytics

Translate

Friday, 11 December 2009

Elle

Czytaliście artykuł w Elle o blogerach? Kto by pomyślał że po wrzuceniu do googla hasła "fashion blogs" ukazuje się 10,6 mln rezultatów a projektanci płacą ulubionym blogerom za bilety lotnicze by tylko pojawili się na ich pokazie.
Nie obyło się bez kilku zdań o Tavi Gevinson (której stylu nie do końca rozumiem) i o wczesniej nie slyszanym przezemnie Bryanie Boyu, 20 letnim filipińczyku, którego imieniem Mark Jacobs nazwał torebke swojego projektu a firma Fendi wykorzystała w reklamie jego pozę.
Kilka akapitów poświęcono również Jane Aldridge której obuwniczych trofeów pozazdrościła by jej niejedna fashionistka i Susannie Lau (znanej jako Susie Bubble) która stała się ikoną brytyjskiej blogosfery i która właśnie debiutuje jako stylistka w portalu Urban Style

Blog Tavi - tavi-thenewgirlintown.blogspot.com/
Blog Bryana - www.bryanboy.com/
Blog Jane - tavi-thenewgirlintown.blogspot.com/
Blog Susie Bubble - stylebubble.typepad.com/

Zapraszam do lektury :)
8 comments:

bessnel said...

O tak czytałam ten artykuł, nawet fajny, jak zawsze o Tavi, bez niej artykuł o szafiarkach już sie nie moze obejść... :)

Niki said...

I wish I was able to read your blog! It looks interesting!

Talia said...

Gdy tylko zobaczyłam tą strone o blogach modowychh, natychmiast kupiłam gazetę i tak wpatruję się w nią od ponad tygodnia ;D

Dirty Hair Halo said...

Thanks for your nice comment! It was lovely stopping by.

XO

www.SeekingDirtyHairHalo.blogspot.com

magda5 said...

ach ten wizaż :D mam nadzieję, że nie jesteś zła za tę bluzkę, mogę jedynie powiedzieć, że w takim razie lubię Twój gust coraz bardziej!
pozdrawiam :)

thisismynick said...

Bryan Boy nie ma 20 lat... :) Elle go troche odmłodziło :)

6roove said...

Fenomen Tavi tez mnie zastanawia ;) cóż, wystarczyła migaiczna różdżka jakiegoś modowego boga i znalazła się na piedestale :)
pzdr!

fashionelka said...

6roove, dokładnie! Projektanci muszą widzieć w niej jakiś potencjał skoro w okół niej taki szum, kto wie może z brzydkiego kaczątka zmieni się w następna Mirande Kerr :)